FILMSKI PROGRAM
HBO
09:25 2012 12:00 Škola je naša 13:45 Rachel se udaje 15:35 Black Adam 17:40 Boja purpura 20:00 Dina 22:35 Pravednik 3: Konačno poglavlje 00:25 2012 03:00 Simpatizer, ep.7 04:00 Slučaj Goldman
HBO 2
09:00 Scott Pilgrim protiv svijeta 10:55 Spider-Man: Povratak kući 13:05 SpiderMan: Daleko od kuće 15:15 Romansa u stilu 16:45 Planina Brokeback 19:00 Pregled proteklog tjedna s Johnom Oliverom XI 19:45 Djeca čovječanstva 21:35 Djevojka koja obećava 23:30 Velika II 00:25 Cura za sve
SERIJA CINESTAR TV 1
HBO 3
08:10 Creed 2 10:20 Naš barjak znači smrt I 11:25 Istočni New York, ep.21 12:15 Ave, Cezare! 14:00 Emily 16:10 Luda lova 17:55 Zmajeva kuća I 18:55 Zmajeva kuća I 20:00 Simpatizer I 21:00 Spy/Master I 21:50 Ratnik III 22:50 Loše sjeme 2 00:15 Papin egzorcist 02:00 Spy/Master I
18:10
CINESTAR TV 1
08:15 Brzi Ozzy, animirani 10:05 Oproštaj, komedija 12:00 Dan odluke, drama 14:00
Plaćenici 3, akcijski 16:15
16 blokova, akcijski 18:10
Obiteljski čovjek, drama 20:15 Gospoda, akcijski 22:20 Chuck: Priča o pravom Rockyju, drama 00:15 Iceman, biografski 02:00
Showgirls, drama
CINESTAR TV PREMIERE 1
09:35 StarDog i TurboCat, animirani 11:20 Marmaduke: Buntovnik na četiri noge, animirani 13:00 Trinaest dana, drama 15:35 U iščekivanju Bojanglesa, drama 17:50 U dobru i u zlu, komedija 20:00
Noćna mora spasa, triler 21:40
Nuspojave, kriminalistički 23:35 Kit, drama 01:40 Duh u oklopu
CINEMAX
08:00 Čovjek koji je premalo znao 09:30 Obmana, ep.1 10:15 Obmana, ep.2 11:00 Obmana, ep.3 11:50 Obmana, ep.4 12:40 Povratnik 15:10 Lola 16:30 Čovjek koji je premalo znao 18:00 Zvuk metala 20:00 Argentina, 1985 22:20 Philadelphia 00:25 Turist 02:25 Integritet Josepha Chambersa 04:00 Pogledaj me 04:20 Ne daj se, Keiko!
CINEMAX 2
09:30 Stablo limuna 09:50 Monica 11:40 Kalev 13:20 Narkoza 15:15 Martinez 16:55 55 koraka 18:50 Život mi dobro pristaje 20:30 Saloum 21:55 Kako je Katia? 23:35 Metronom 01:15 Uzvanik na vjenčanju 02:50 Divan dečko 04:40 Trojke iz Bellevillea
EPIC DRAMA
11:35 Gđica Marple 13:10 Gđica Marple 14:45 Gđica Marple 16:20 Detektiv Murdoch
17:05 Inspektor George Gently
18:35 Inspektor George Gently
20:10 Sva stvorenja velika i mala 21:00 Jadnici 21:55 Hjerson 22:45 Domina 23:35 Babilon Berlin 00:30 Suđenje Christine Keeler 01:30 Jadnici 02:25 Hjerson 03:10 Domina
04:05 Inspektor George Gently
05:30 Detektiv Murdoch
TV 1000
07:10 Forrest Gump 09:50 Dani groma 11:50 Vrijednosti obitelji Addams 13:40 Put oko svijeta za 80 dana 16:00 MaksimUm 17:55 Nemoguća misija: Raspad sistema 21:00 Rat za krv 22:55 Gad 00:50 Bande New Yorka
PICKBOX TV
11:15 Tajna afera: Misterij Aurore Teagarden 12:45 Naš ranč 13:35 Naš ranč 14:25 Naš ranč 15:15 Zemlja ljeta 16:55 Tajni agent 17:45 Tajni agent 18:35 Maria Wern: Mjesečar 20:15 Američki frajer 21:55 Profesor i luđak 00:05 Heatherice 01:50 Potpuni stranci 03:25 Tajna afera: Misterij Aurore Teagarden
KINO TV
08:00 Smrt ženskaroša
10:00 Crvena kornjača 12:00 Genij 14:00 As u rukavu
16:00 Dan zastave 18:00 Najtraženiji 20:15 Kuća mog oca 22:00 U ime zemlje